Химерні образи на полотнах бельгійської художниці Ізабель Менін

Ізабель Менин (Isabelle Menin) - талановита бельгійська фото художниця. Навчалася в Брюссельській школі графічних досліджень, після закінчення якої отримала ступінь бакалавра в живописі. Однак десять років тому, після кількох, не надто успішних, виставок в Бельгії, вона вирішила кинути живопис і почати працювати з цифровою фотографією. Фотозйомка фрагментів природи, гри з фактурою і кольором, перетворення, змішування, незліченні експерименти і спроби відтворити багату кольорову палітру і чудовий характер квітів, є, за словами художниці, не що інше, як бажання з'єднати фотографію і образотворче мистецтво, створивши особливий вид реальності .

Навіть при першому погляді на фотографії Ізабель Менін стає відразу зрозуміло, що їх джерелом є живопис. Яскраві кольори і підбадьорливі, химерні маніпуляції з текстурою, фоном і квітами - "головними героями" більшості фотографій Ізабель, не могли не викликати захоплення арт-спільнот, спочатку Бельгії, а потім і всього світу. Роботи Менін постають перед глядачем вихорами кольору, втягуючи їх все глибше і глибше в світ, створений фото художницею.

менин1

менин3

Ізабель описує свої композиції як "суміш знімків внутрішнього світу і невпорядкованих пейзажів", як засіб, що допомагає провести паралелі між складністю людського характеру і природою. Натхнення для своїх робіт вона знаходить в картинах Пітера Пауля Рубенса і, так званих, "фламандських примітивістів" - художників 15 і 16 століттях, серед яких найбільш помітними фігурами були Ян ван Ейк, Ганс Мемлинг і Рогир ван дер Вейден. Вплив фламандських майстрів на Менин добре видно в її прагненні створити особливий вид реальності всередині вигаданих світів.

менин6

менин4

03.12.2017


Поделиться:
Комментарии
Имя *
Email *
Комментарий *