Фотоконкурс "SkyPixel 2017" оголосив своїх переможців

«З висоти пташиного польоту», - перше, що спадає на думку, коли дивишся на аерофотознімки, що стали переможцем в міжнародному конкурсі SkyPixel 2017. Серед сотень робіт, педантично-прискіпливе журі вибрало всього дев'ятнадцять фотографій.

1_2

Відомо, що фаворитами журі стали не тільки досвідчені професіонали, а й звичайні любителі. За рішенням головний приз у вигляді Гран-прі дістався Флоріанові Леду (Florian Ledoux). Йому вдалося сфотографувати білого ведмедя між двох частин морського льодовика. Зізнатися чесно, видовище гідне нагороди, втім, як і інші роботи інших фотографів.

 2_1

«Всього за три роки співтовариство SkyPixel зросла більш ніж до шести мільйонів зареєстрованих користувачів по всьому світу, які завантажили на сайт понад 3,7 мільйона фотографій і відеороликів, - сказав Денні Чжен (Danny Zheng), віце-президент DJI по маркетингу. - Це робить SkyPixel найбільшою в світі платформою аерозйомки і показує, як безпілотні технології відкривають нові творчі можливості та дозволяють поглянути на світ з новою перспективи ».

конкурс4

Мета цього конкурсу - розширити можливості оповідання, закликавши любителів і професіоналів аерозйомки з нашого зростаючого співтовариства ділитися не тільки зробленими ними яскравими знімками, а й такими історіями.

12.02.2018


Поделиться:
Комментарии
Имя *
Email *
Комментарий *