Фестиваль української есеїстики незабаром у столиці

16-18 грудня вперше відбудеться фестиваль української есеїстики «Шерех». Ініціаторами події є Києво-Могилянська бізнес-школа, Український центр міжнародного ПЕН-клубу, видавництво «Дух і Літера».

Фестиваль ШЕРЕХ покликаний привернути увагу до есеїстики, української інтелектуальної прози, створити майданчик для формування нового покоління авторів та актуалізувати особистість Юрія Шевельова в українській культурі. Кульмінацією фестивалю буде церемонія нагородження IV Премії ім. Юрія Шевельова та відзнаки «ШЕРЕХ-2016», що буде вручена есеїсту, котрий не мав досі опублікованих книг.

 

Учасники прес-брифінгу:

  • Оля Гнатюк, історик, літературознавець, член журі Премії Шевельова та «ШЕРЕХ-2016»
  • Анастасія Неуцька, секретар Премії ім. Юрія Шевельова
  • Галина Василенко, секретар відзнаки «ШЕРЕХ-2016»
  • Ольга Захарова, директорка зі стратегічного маркетингу «Медіа група Україна», член журі відзнаки «ШЕРЕХ-2016»
  • Павло Білодід, координатор фестивалю «ШЕРЕХ»

Премії імені Юрія Шевельова 

Фестиваль «Шерех» названо за псевдонімом батька української есеїстики Юрія Шевельова. Шерех – це його найособистіше ім’я для найважливіших думок.


Зануритись у доробок українських есеїстів, послухати сучасних творців, а також познайомитись із молодим українським словом можна буде 16-18 грудня в Art Ukraine Gallery. Кульмінацією фестивалю стане вручення ІV Премії імені Юрія Шевельова та відзначення молодих есеїстів. Фестиваль пройде під знаком Думки: читання, майстер-класи, дискусії, презентації; зустрічі і знайомства; кава і книги – книги і кава; камін, відкритий мікрофон; запеклі дискусії; вечірки і семінари. Ми можемо продовжити список, але вже сьогодні заплануйте собі вихідні на 17-18 грудня під знаком "Шереха". Вихідні для виходу в відкрите море думки.

14.12.2016


Поделиться:
Комментарии
Имя *
Email *
Комментарий *