Джеремі Ліпкин створює вражаючі натуралістичні пейзажі та портрети

Сучасний американський художник Джеремі Ліпкин (Jeremy Lipking), народився в 1975 році, в Санта-Моніці, штат Каліфорнія. Малювати почав з "покликом крові", він син професійного ілюстратора. Розповідаючи про себе Джеремі підкреслює, що хоч і любив малювати завжди, але в дитинстві спеціально цьому не вчився, поки одного разу, в підлітковому віці, він відчув незвичайну тягу до живопису, раннє знайомство молодого художника зі світом мистецтва стало, мабуть, найважливіший ланкою у всій його подальшій мистецькій освіті.
Найбільший вплив на світогляд Липкина мали картини художників минулого, що поєднують в собі традиції фігуративного живопису дев'ятнадцятого століття європейської академічної школи живопису і натуралістичний пейзаж з акцентом на колір і освітлення.

липкинлипкин1

Після школи Ліпкин вступив до Каліфорнійського художнього інституту, де присвятив усього себе вивченню техніки і стилів і довгого годинника малювання, ставши одним з кращих учнів тих років. В даний час він викладає свою майстерність в художніх студіях по всій країні.

липкин2

Джеремі універсальний сучасний художник, він однаково добре пише пейзажі і натюрморти, однак йому особливо подобається малювати класичні предмети, такі як портрет або фігура людини на будь-якому фоні. Картини Липкина нагадують роботи художників дев'ятнадцятого століття натуралістичного напряму і так само, як і ті художники, Ліпкин воліє працювати в "холодній", що не буяє цвітом, палітрі, що допомагає створити особливу, унікальну настрій.

липкин3

08.01.2018


Поделиться:
Комментарии
Имя *
Email *
Комментарий *