Дизайнер Рафаель Ескер створив постер із зображенням 600 знакових місць Нью-Йорка

На сьогодні найкращий сувенір з Нью-Йорка під назвою Iconic New York Illuminated пропонує дизайнерська студія Alfalfa Рафаеля Ескера (Rafael Esquer). Постер із зображенням 600 знакових місць міста виконаний в золотих і срібних відтінках фольги. Відбиток завдано на поверхню щільного бархатистою паперу, пофарбованої в глибокий чорний колір. Таке враження, що ви розглядаєте блискучий в ночі мегаполіс з ілюмінатора літака.

"Я прагнув створити розкішний колекційний сувенір, що немов говорить про любов Нью-Йорка до кожного його відвідувачеві, особливо після настання темряви. Це вже друге видання плаката. Нова розширена версія, в порівнянні з першою, 2013 року випуску, включає 28 нових будівель, 23 знаменитостей, 20 ЗМІ, 12 культурних установ, 11 міських легенд, 10 письменників, 8 спортивних команд, 3 супергероїв і одного святого ", - розповів майстер.

постер

Ідентифікувати значки можна за підписаними силуетами об'єкта, вміщеними по краях плаката. Додані також химерні деталі у вигляді піци, моста через Гудзон, келиха з мартіні і декількох жіночих фігурок, що розгулюють топлес. Розробник проекту живе в місті вже більше 20 років, але зберігає в пам'яті першу ніч, проведену після приїзду.

Відомо, що перші візуальні переживання Рафаель Ескер втілив в форматі плаката, виконаного під впливом малюнків австрійського художника-символіста Густава Клімта. Постер був доступний у всіх інтернет-магазинах і студіях, незважаючи на величезний тираж, плакат розкупили за місяць.

13.02.2018


Поделиться:
Комментарии
Имя *
Email *
Комментарий *