Даніелла Клаф вишила яскраві портрети для обкладинки книги про Африку

Південноафриканська художниця Даніелла Клаф (Danielle Clough) для обкладинки нового видання книги Queer Africa II створила мініатюрні портрети, вишиті яскравими кольоровими нитками. Технологічний процес включає кілька етапів і нестандартних методів. Спочатку дизайнер знімає на камеру друзів або випадкових перехожих на вулиці.

"Найчудовіша частина процесу полягала в пошуку і знайомстві з людьми, чиї цінності збігалися з книгою. Вишивання портретів виявилося досить інтимним і чарівним досвідом", - поділилася художниця.

вишиты4

На основі монохромних фотографій рукодільниця викликає до життя характерні особи, змінені м'якою нитяною текстурою в кольорах апельсина, пурпура, лайма і бірюзи. Дівчина знімає об'єкти і створює чорно-білі фотографії в якості посилання. Це дає спеціалісту можливість досліджувати колір без зумовленого напрямки.Книга, для якої були виконані мініатюрні портрети, являє собою збірник оповідань про різноманітні проявах любові на африканському континенті.

вышиты3вышиты1

У коротких розповідях багато гумору і серйозних роздумів. Практика вишивки дозволяє незвичайним способом провести концептуальні паралелі між переплетеннями стібків і перипетіями життя героїв. Багатошаровість - метафора неоднозначності відносин навіть між найближчими людьми. Для Даніелли рукоділля спочатку було просто хобі. В даний час це основний напрямок її художніх інтересів.

13.02.2018


Поделиться:
Комментарии
Имя *
Email *
Комментарий *