Чому Ватикан вважають "сховищем" для позаземних артефактів

Секретні архіви Ватикану, які були засновані ще в 1611 році Папою Павлом V, є "надбезпеним" сховищем для самих старовинних і цінних документів Церкви. Доступ до архівів завжди був обмежений, навіть сьогодні всередину допускаються тільки офіційні особи Ватикану і вчені.

Причому в архів Ватикану можна потрапити тільки з рекомендаційним листом, і пускають туди всього пару чоловік в рік. Більш того, вченим необхідно точно вказати, які документи їм потрібні. І це при тому, вони навіть не знають точно, що знаходиться усередині архівів. І така ситуація викликає безліч пересудів. Сьогодні існує, як мінімум 10 теорій про те, що приховує Ватикан в своїх архівах.

Хоча Ватикан, можливо, зосереджений на минулому, але насправді він є цілком прогресивним, по крайней мере, що стосується науки і техніки. Зокрема, Ватикан допускає можливість позаземного життя, проводить конференції з астробіології і використовує Ватиканську обсерваторію, щоб знайти планети, подібні до Землі. Імовірно, Церква знала про чужих цивілізаціях протягом століть.

ватикан1

Задовго до інциденту в Розуеллі вона, як стверджують деякі люди, збирала останки НЛО і артефакти, а також технічні документи для створення «чужого» зброї. Хоча є досить багато доказів, що підтверджують цю претензію, мета архівів Ватикану вже давно полягає в тому, щоб приховати знання, до яких світ не готовий. 

Крім того, відповідно до теорії позаземного приховування, Архіви - це не єдине сховище знань подібного роду. Імовірно, Велика піраміда в Гізі служила по суті тієї ж самої функції, приховуючи чужі артефакти і приголомшливі одкровення від людей стародавнього світу. Це, як стверджують теоретики, і є причиною того, що Наполеон і Гітлер попрямували до пірамід, провівши якийсь час у Ватикані.

14.02.2018


Поделиться:
Комментарии
Имя *
Email *
Комментарий *