Цифровий живопис XXI століття: чому портрети колумбійського художника Марсело Кастеллані "чіпляють погляд"

Марсело Кастеллані (Marcello Castellani) - цифровий художник з Колумбійського міста Богота. Тут представлена ​​одна з найцікавіших серій його робіт, яка виконана в дуже незвичайному стилі. Марчелло Кастеллани володіє безперечним талантом і вже досяг успіху в цифровому живописі, відомий як справжній майстер, талановитий і креативний художник. Цифрова живопис для нього - це не просто розвага, а справжнє мистецтво. Він винаходить нові форми, нові техніки і способи зображення. Дана серія відноситься до незвичайних портретів, які виконані нібито ламаними лініями, штрихами і потоками. Крім того, що живопис дуже незвичайна і чіпляє погляд, вона ще й дуже реалістична.

марселло

Не секрет, що для художника однією з найскладніших завдань є зображення людського обличчя. Надати людського обличчя високу реалістичність і фотографічну точність дуже і дуже складно. Для цього необхідна велика практика і постійне вдосконалення техніки майстерності.

марселло1

Лише одна невірно намальована деталь особи людини, як то - перебільшення або применшення форма очей, невідповідність форми носа, розмір губ і так далі, можуть привести до того, що портрет виявиться зовсім несхожим на зображуваного людини. З цієї причини портрети високої реалістичності, створені в абсолютно немислимих техніках, як це робить той же Марчелло Кастеллани, користуються пильною увагою. Там де інший художник застосовує всі навички класичного живопису і класичних прийомів для зображення особи, Marcello Castellani робить це "недбалими" розчерками і "неохайними" лініями.

марселло4марселло2

09.01.2018


Поделиться:
Комментарии
Имя *
Email *
Комментарий *