Американець Ендрю Майєрс застосовує шурупи для створення своїх картин

Ендрю Майєрс (Аndrew Myers) сьогодні є відомим американським художником і скульптором з Каліфорнії. Американцем він став в підлітковому віці, а до цього був європейцем, і вплив саме цієї культури чітко відчувалося на його ранній творчості. Значний внесок на нього справили дитячі шкільні екскурсії по іспанським знаменитим музеям. Особливо його полонили величезні бронзові скульптури на помпезних площах. Саме ці іспанські враження долучили його до скульптури.

Ідея застосовувати шурупи у створенні картин прийшла до нього в голову в студії одного, де Andrew Myers проводив багато часу в студентській компанії друзів-художників. Ця було така розвага: вони ідейно підстьобували один одного і намагалися придумати цікаві і нові речі. Проста гра гвинтами привела його до думки зробити з них щось в глині ​​або бронзі. Зробити дюймовий рельєф і різною висотою кожного з його складових висловити малюнок. І процес пішов.

Наступним кроком в шурупні творчості цього художника стане створення повнорозмірною людської фігури. Звичайно, ця робота буде кропіткою. Вона зажадає вже не десяти тисяч шурупів, а не менше вісімдесяти. Твори Andrew Myers не продаються, отже, як і всі попередні шурупні зображення, грошей ця фігура не принесе - буде безкорисливим плодом любові до власної творчості.

14.02.2018


Поделиться:
Комментарии
Имя *
Email *
Комментарий *