Зірка бондіани відмовляється грати у продовженні франшизи навіть за 100 млн доларів

Актор Деніел Крейг відмовився від контракту вартістю 68 мільйонів фунтів стерлінгів (близько 100 мільйонів доларів), за яким він повинен був зіграти головну роль у двох наступних фільмах бондіани. Крейг заявив, що вичерпав себе як Джеймс Бонд і більше не хоче працювати над цим проектом, пише Daily Mail.

За інформацією видання, в зазначену суму входила частка прибутку та зарплата, яку 48-річний актор повинен був отримати в якості сопродюсера картин. За словами джерела газети, керівники проекту в підсумку погодилися відпустити Крейга, оскільки втомилися від його критики на адресу франшизи.

Раніше в середині травня букмекери закрили прийом ставок з приводу можливого призначення на роль Бонда Тома Хіддлстона («Тор», «Північ у Парижі», «Месники»). За інформацією The Daily Telegraph, британський актор провів переговори з творцями бондіани.

Крейг зіграв у чотирьох останніх фільмах про Джеймса Бонда — «007: Спектр» (2015), «007: Координати "Скайфолл"» (2012), «Квант милосердя» (2008) і «Казино Рояль» (2006).

20.05.2016


Поделиться:
Комментарии
Имя *
Email *
Комментарий *