Тарантіно скоро покине режисуру

Американський режисер Квентін Тарантіно заявив, що піде з режисури після того, як зніме ще два фільми. Про це повідомляє Variety.

«Я планую зупинитися на позначці в 10 фільмів. Так що залишилося ще два, якщо враховувати, що "Вбити Білла" для мене один фільм, тільки розбитий на дві частини. Припускаю, що у 75-річному віці мені раптом захочеться зняти ще одне кіно. Але все ж всі розуміють і будуть віддавати собі звіт, що Квентін старенький, захотів потішити сусідів по будинку престарілих, і не будуть ставити це кіно на одну полицю з першими десятьма», — зазначив режисер.

Тарантіно також зізнався, що його дратує популярна омана, ніби його фільми переповнені цитатами з чужого кіно. За його словами, лише одного разу в своїй кар'єрі він дозволив собі просто скопіювати кадр з класичного фільму — в «Кримінальному чтиві» процитувавши «Психоз» Хічкока в сцені, коли Марселласа Воллеса збиває автомобіль.

Тарантіно по два рази вигравав премії «Оскар» і «Золотий глобус» — за сценарій «Кримінального чтива» і «Джанго звільненого». «Кримінальне чтиво» також був удостоєний «Золотої пальмової гілки» Каннського фестивалю. Крім того, режисер відомий дилогією «Вбити Білла», фільмами «Скажені пси», «Джекі Браун» і «Доказ смерті».

13.07.2016


Поделиться:
Комментарии
Имя *
Email *
Комментарий *