Сучасний китайський художник Жулей Бу створює дивовижні картини в техніці олійного живопису

Жулей Бу - сучасний китайський художник. Більшу частину своїх чудових картин пише маслом, іноді акрилом. При цьому його мистецтво відрізняється завидною різноманітністю, в чому ви можете переконатися, подивившись галерею робіт художника далі. Жулей Бу пише натюрморти, пейзажі, міські пейзажі, портрети і багато іншого. Висока якість робіт, незвичайний, своєрідний погляд художника на навколишній світ і техніку живопису приковують до його творчості увагу шанувальників живопису по всьому світу.

Після того, як Rulei Bu закінчив навчання в Шанхайському університеті, деякий час він займався викладанням живопису і малювання. У 1998 році переїхав жити до Вашингтона, США, де продовжує жити і працювати до сих пір. У його колекції велика кількість престижних нагород і премій, серед яких - Платинова палітра від Національної спілки художників маслом і акрилом та багато інших. Крім того Жулей організував кілька персональних виставок, які користувалися великим успіхом, а також безліч групових виставок, де його роботи відзначалися дуже високо. Зараз художник продовжує займатися мистецтвом і радує всіх поціновувачів гарного живопису новими картинами. Викладає образотворче мистецтво у власній студіі. Більшу частину своїх чудових картин пише маслом, іноді акрилом. При цьому його мистецтво відрізняється завидною різноманітністю, в чому ви можете переконатися, подивившись галерею робіт художника далі. Майстер пише натюрморти, пейзажі, міські пейзажі, портрети і багато іншого. Висока якість робіт, незвичайний, своєрідний погляд художника на навколишній світ і техніку живопису приковують до його творчості увагу шанувальників живопису по всьому світу.

бубу1

Після того, як митець закінчив навчання в Шанхайському університеті, деякий час він займався викладанням живопису і малювання. У 1998 році переїхав жити до Вашингтона, США, де продовжує жити і працювати до сих пір. У його колекції велика кількість престижних нагород і премій, серед яких - Платинова палітра від Національної спілки художників маслом і акрилом та багато інших. Крім того Жулей організував кілька персональних виставок, які користувалися великим успіхом, а також безліч групових виставок, де його роботи відзначалися дуже високо. Зараз художник продовжує займатися мистецтвом і радує всіх поціновувачів гарної живопису новими картинами. Викладає образотворче мистецтво у власній студії.

бу4бу2

04.01.2018


Поделиться:
Комментарии
Имя *
Email *
Комментарий *