Сюрреалістичні фантазії на полотнах французького художника Еріка Ру-Фонтейна

Подібно до неясного сну, картини французького художника Еріка Ру-Фонтейна (Eric Roux-Fontaine), наповнені чарівними моментами, охоплюють світи за межами нашої реальності. У своїх роботах художник змішує реалістичні і сюрреалістичні елементи, які мають місце в нашому повсякденному житті і в наших фантазіях. Як матеріали Ерік Ру-Фонтейн використовує акрил і мармуровий порошок. На створення багатьох його робіт вплинули спогади художника з подорожей по Центральній Америці, Індії та Східній Європі. Розповідаючи про художній процес, автор ділиться: «Перш за все у моїх робіт є початковий імпульс, який часто приходить несподівано і за межами моєї студії. Щоб не забути сформувався образ, я зазвичай описую його в декількох реченнях в записнику ».
На самих картинах, які створюють враження легкості і м'якості побаченого, перед нами постають люди, що йдуть по канату, натягнутому на лісових деревах в сутінках, або закохані пари, прослизають на карнавал на тлі місяця.

ерик2

ерик

Французький художник вважає, що ми малюємо не тільки нашою душею, а й нашою культурою. Культурою країн і людей, які нас оточують. Ми малюємо пам'яттю і досвідом, через який ми пройшли, за його словами. І ті спогад, і та пам'ять, які ми так дбайливо зберігаємо, часто виявляються гарніше нашої «сирий» реальності. Точно так, як у фільмах. 

ерик5

ерик3

04.12.2017


Поделиться:
Комментарии
Имя *
Email *
Комментарий *
vik
08.12.2017
дуже цікаво...автор має свій оригінальний вигаданий світ...особливої уваги заслуговує "повінь у бібліотеці" та "кінець театру"- метафори закінчення паперової цивілізації і початку ери гаджетів (мені так здається)