Оригінальна чарівність дитячих ілюстрацій Ребекки Дотремер

Ребекка Дотремер - одна з найвідоміших художниць Франції. Проявляючи інтерес до графіки, дизайну та фото, вступила до Вищої Державної школи декоративних мистецтв  - престижний навчальний заклад, заснований ще в 1766 році. Практично відразу почала співпрацювати з виданнями як художник-іллюстратор.

Ребекка черпає натхнення не тільки в малюнках інших ілюстраторів, але й приділяє увагу фотографії. Наприклад, такі прийоми, як розфокусування зображення та розмиті контури, вона взяла саме від фотографів. При цьому Ребекка завжди займається творчим пошуком нових прийомів та способів зображення. Тут можна відмітити роботу над книгою "Принцеси невідомі та забуті". Екстравагантний тон ілюстрацій злякав видавця, змусивши зменшити тираж , але лише через декілька днів книги були продані.

ребекка дотремер 2

Вона не тільки ілюстратор, але й автор книг. Варто відмітити її роботи у виданій разом з чоловіком книзі "Сірано де Бержерак", де старинні французькі костюми зображені у футуристичному дусі з неочікуваними поєднаннями мережива та японських кімоно. А в одній з власних книг Ребеккі прийшла оригінальна ідея намалювати тварин, які переодягіються в іншиз тварин.

ребекка дотремер

Але одна з найкращих творчих знахідок - це, звичайно, книга "Маленький театр Ребекки", де найтонші мереживні ілюстрації вирізані за допомогою лазера. Накладаючи ці об'ємні зображення одне на одного, читач сам стає режисером чарівної театральної вистави.

Над кожною книгою Ребекка працює дуже вдумливо та кропітливо, за рік виходить не більше 102 робіт. Ось чому кожне видання - довгоочікуваний подарунок для цінителів її таланту.

ребекка дотремер3

Ukraine Art News рекомендує:

УКРАЇНЕЦЬ ЮРІЙ МУСАТОВ СТАВ ЧЛЕНОМ МІЖНАРОДНОЇ АКАДЕМІЇ КЕРАМІКИ

НАБЛЮДАТЕЛЬ ВРЕМЕНИ: РИСУНКИ КАРАНДАШОМ АНТОНИО ФИНЕЛЛИ ПОКАЗЫВАЮТ "ЗАВИСИМОСТЬ" ЧЕЛОВЕКА ОТ ВРЕМЕНИ

 

10.10.2017


Поделиться:
Комментарии
Имя *
Email *
Комментарий *