Мет Деймон розіграв простих американців

Американський актор Метт Деймон розіграв перехожих на вулицях Лос-Анджелеса, пропонуючи їм виконати шпигунське завдання. Акція була приурочена до виходу чергової картини із серії фільмів про колишнього агента ЦРУ під назвою Джейсон Борн, передає видання NME.

Суть розіграшу полягала в тому, що до випадкових перехожих підбігав чоловік і давав їм телефон зі словами "Вам телефонують". На лінії знаходився сам Деймон, який давав людям інструкції щодо подальших дій, які потрібно виконати.

Не всі погоджувалися йти далі, були люди, які просто кидали телефон і йшли. Однак ті "жертви", які все ж мали сміливість йти далі, повинні були виконати незвичайне завдання, після чого прийти в умовлене місце.

У цьому місці якраз і чекав учасників розіграшу американський актор. Тим, хто прийшов, він вручав два квитки на прем'єру, а також давав напуття - ніколи не погоджуватися на подібні завдання в майбутньому.

Відомо, що світова прем'єра фільму про Джейсона Борна призначена на 27 липня цього року. В українському прокаті картина з'явиться вже у вересні.

01.07.2016


Поделиться:
Комментарии
Имя *
Email *
Комментарий *