Краще ніж Барбі: майстриня з Черкащини створює унікальні ляльки

Жителька Черкащини 59-літня Олена Цавінь має досить незвичне, як для своєї професії інженера-технолога, хобі. Вона займається створення ляльок. Народилася жінка в Донецьку, і все своє життя вона обожнювала іграшки, якась таємна сила притягувала її до них.

В юному віці майстриня створювала декоративні прикраси для ляльок, а уже у зрілому віці почала створювати самі фігурки. І хоча Олена займається цією справою лише два роки, але її успіху можуть позаздрити майстри з великим досвідом. Її ляльки "розбрелися" по різних країнах : Німеччині, Англії, Португалії, Італії, Ірані.

ona3

Зараз в Олени багато нових ідей, які потребують більшою віддачі своєму заняттю. Вона отримує величезне задоволення, коли дарує свої роботи іншим людям. По-справжньому, народна майстриня!

Жінка захоплюється роботами Гапчинської, черпає свої сили та натхнення з любові до людей.

"Перед цим не роблю ніяких замальовок. Просто, не вмію. Створюю візуальний образ, а потім ... клаптики тканини, капрон, синтепон, ґудзики, намистинки, голка… І, зупиняється час! Аж поки не з'явиться задуманий образ. Насамкінець малюю обличчя."  - зазначає Олена Цвіль.

ona5

Особливе значення для мисткині має лялька Ангела. Вона - пам'ять про загиблого 18-річного сина.

Нова лялька з'являється за три дні. Це може бути або мрійлива панянка, або модна любителька шопінгу, або весела реготуха. 

Мисткиня завжди має пораду для своїх шанувальників: «Мрійте, і це обов'язково збудеться!».

 Джерело : http://04744.info/personaliji-umani/item/25363-lyalky

 

 

 

 

11.07.2017


Поделиться:
Комментарии
Имя *
Email *
Комментарий *