Британський скульптор Алекс Чіннек створює оригінальні архітектурні споруди

Британський скульптор Алекс Чіннек в своїх роботах використовує абсолютно звичайні структури, які мають вкрай стійкою і надійною природою. Ми щодня взаємодіємо з цими об'єктами в своїх архітектурних інтервенціях. Перевернуті частини паркувальних місць, перевернуті фасади та інші роботи будівель виконуються з такими точними деталями, що важко визначити, де закінчується реальність і починається сюрреальність. Чіннек описує свої роботи як «скульптурно сміливі, але контекстно-чутливі». І, мабуть, це дуже вдалий опис всього його праці.

алекс1

Алекс Чіннек навмисно додає в звичайні образи нотки сюрреалізму, щоб змусити людину переосмислити те, що та бачить. Якщо в ряду будинків одну з будівель як би "сповзло" вниз, то це мистецтво чи якийсь дивний прорахунок інженерів? Якщо у будівлі виламані центральна частина і дві його половини ніби і зовсім не пов'язані один з одним - це мистецтво чи результат якогось нещасного випадку? Або може, це якийсь фокус? А як бути з колоною, зав'язаною в вузол?

алекс2алекс4

Сам автор описує свої роботи як "скульптурно ясні, але чутливі при спроби їх осмислення." Мабуть, це і правда найточніший опис його творчості. На сьогоднішній момент роботи Чіннека можна знайти в різних країнах, але більшість їх зосереджено на батьківщині скульптора - в Великобританії.

алекс3

12.02.2018


Поделиться:
Комментарии
Имя *
Email *
Комментарий *