60-річний француз-хіпстер став моделлю завдяки Інтернету

Житель Франції Філіп Дюма (Philippe Dumas) у віці 60 років здійснив свою мрію і став моделлю, пише Daily Mail. Пенсіонеру допомогли в досягненні мети інтернет-користувачі, яким сподобалися фотографії парижанина.

Дюма показав кілька своїх знімків на форумі розважального порталу Reddit, попросивши коментаторів оцінити, чи годиться він для роботи в модній індустрії.

«На пенсії, але ще не вийшов в тираж. Остання спроба здійснити мрію всього мого життя і стати моделлю. Скажіть, чи є у мене задатки?» — звернувся до користувачів Філіп.

 

Фотографії француза були переглянуті близько 360 тисяч разів, їх побачили і представники фешн-бізнесу. Через півроку після публікації кадрів на Reddit Дюма уклав контракт з маркою Joop! Homme. Також він попрацював моделлю для фотобанку Getty.

Як розповів Філіп, останні десять років він працював у рекламному агентстві, але компанія збанкрутувала, чоловік був змушений вийти на пенсію. Ця ситуація, за словами Дюма, підштовхнула його до ідеї ще раз спробувати стати манекенником.

Парижанин зізнався, що докладає багато зусиль для підтримки фізичної форми: п'ять разів на тиждень відвідує спортзал і старається менше їсти.

 

13.06.2016


Поделиться:
Комментарии
Имя *
Email *
Комментарий *