Живописні полотна українського Клімта представлять у Києві

11 жовтня в залах аукціонного дому «Золотое Сечение» (Київ, вул. Первомайського, 4) відкриється експозиція живопису відомого українського художника Віктора Зарецького «Реквієм». Світові мистецтвознавці порівнюють роботи українця з творіннями знаменитого австрійця Густава Клімта.

Виставка триватиме до 31 жовтня, вхід для всіх охочих – вільний. На експозиції буде представлено 35 живописних полотен, створених у 1950-1990-х рр., та зібраних із приватних колекцій Європи.

Більшість робіт відносяться до так званого «клімтовскому періоду» Зарецького – кінець 1970-х - 1980-і роки.

український клімт 1

Серед видатних художніх творів зібраної колекції – одна з останніх масштабних робіт автора «Муза варить куліш (Творчий процес)», яка є жанрової картиною з автопортретом Зарецького з палітрою у руці. Картина була написана у 1990 році, за кілька місяців до смерті художника.

«Реквієм» – це не тільки назва виставки та шану творчості однієї з найяскравіших особистостей українського художнього процесі другої половини ХХ століття. Це ще й назва однієї з його неординарних, експериментальних робіт, яку також можна побачити на експозиції», –  відзначає співвласник аукціонного дому «Золотое Сечение» Михайло Василенко.

Також на виставці буде представлена ​​відома робота «Мальви», яка прикрасила обкладинку книги-монографії Лесі Авраменко. Багато фахівців вважають її однією з ключових робіт «клімтовского періоду» Зарецького.

Більшість робіт, представлених на виставці, раніше не були експоновані та знаходилися у приватних колекціях десятки років.

український клімт 3

Віктор Зарецький є одним з найвидатніших українських художників ХХ століття. Його роботи знаходяться у багатьох музеях та приватних збірках іменитих колекціонерів, вартість його живописних картин оцінюється у десятки тисяч доларів.

Таймінг виставки:

11-31 жовтня 2017 року.

Пн.-Сб.: 11-19: 00, Нд.: вихідний.

Адреса: Київ, вул. Л. Первомайського, 4, «Золотий Перетин». 

Ukraine Art News рекомендує:

У СТОЛИЦІ СТАРТУЄ ВИСТАВКА МОРСЬКИХ ПЕЙЗАЖІВ ДМИТРА БОГАЧУКА

МІЖНАРОДНА ВИСТАВКА «ЗАКОХАНІ У ЖИТТЯ» СТАРТУВАЛА У СТОЛИЦІ

 

 

05.10.2017


Поделиться:
Комментарии
Имя *
Email *
Комментарий *