Вперше у Великобританії стартує виставка Жана-Мішеля Баскії

У лондонському арт-центрі Barbican відкриється перша в історії Великобританії ретроспективна виставка одного із найдорожчих митців сучасності, представника нью-йоркського андеграунду і одного з перших художників графіті — Жан-Мішеля Баскії.

В експозиції буде представлено сто великоформатних робіт, які куратори зібрали в Лондоні з приватних і музейних колекцій з усього світу. За словами організаторів, 15 картин можна буде побачити із самої першої виставки Баскії, що відбулася у 1981 році в МоМА, після якої він отримав міжнародне визнання. Саме вони дадуть можливість глядачеві зрозуміти, як юний художник завоював любов публіки і критиків. Крім того, в експозиції будуть виставлені малюнки і щоденники, фільми і фотографії відомого художника.

Жан-Мішель Баскія входить в топ-10 найдорожчих художників світу, чиї роботи було продано на відкритих аукціонних торгах більш ніж за 100 мільйонів доларів. А за даними французького порталу Artprice.com, Баскія займає друге місце після Пікассо за сумарним оборотом проданих робіт протягом першого півріччя 2017 року.

Ukraine Art News рекомендує:

ФОТОПОРТРЕТЫ ЗНАМЕНИТОСТЕЙ А-ЛЯ РЕНЕССАНС ВПЕЧАТЛЯЮТ ГЕНИАЛЬНОСТЬЮ

КИТАЙСЬКЕ ГЛИНЯНЕ "ЦАРСТВО": ЯК ПАРК ПРОВІНЦІЙНОГО МІСТЕЧКА ПРИВАБЛЮЄ БЕЗЛІЧ ТУРИСТІВ

 

 

 

18.09.2017


Поделиться:
Комментарии
Имя *
Email *
Комментарий *