Виставка талановитої української художниці Світлани Марковець стартує у Рівному

У клубному кафе галереї європейського живопису «Євро-Арт» відкривається  виставка талановитої художниці Світлани Марковець  «Контрасти»!

Час презентації: субота, 9 грудня 2017 р., 14:00 год.

Місце:клубне кафе галереї європейського живопису «Євро-Арт» - Рівне, проспект Миру, 4.

Організатор: арт-група галереї європейського живопису «Євро-Арт».

Марковець Світлана Сергіївна народилася 18 жовтня 1982 року в містечку  Березне, що на Рівненщині.

Закінчила місцеву середню школу та Рівненський державний гуманітарний університет. За фахом художник, майстер декоративно-прикладного мистецтва. Учасниця різноманітних художніх виставок та конкурсів.

Розпочинала кар’єру Світлана як дизайнер-декоратор, дизайнер одягу, та все ж найбільше цікавило майстриню образотворче мистецтво. Саме потяг до створення живописних зображень спонукав Світлану Марковець реалізувати свій нахил до краси на полотні. Сьогодні художниця активно експериментує, створюючи роботи в різноманітних стилях та техніках. Кожна картина художниці є інтерпретованим відображенням навколишнього світу та реальності через призму внутрішнього світобачення.

Виставка «Контрасти» представлена в рамках широкомасштабного проекту «Євро-Арт»  для талановитих!» Експозиція розміщена у трьох залах клубного кафе галереї «Євро-Арт» і складається із 46 полотен.

Виставка Світлани Марковець “Контрасти” – демонстрація широкого різноманіття авторських технік і жанрів та неординарного втілення мистецького задуму. Кожна робота вирізняється оригінальною побудовою композиції. Колористичне та світлове вирішення дають змогу якнайкраще донести до глядача ідею, втілену автором у своєму живописному творі.

Експозицію збудовано із об’єктів, які відрізняються поміж собою стилістикою, технічними прийомами. Роботи художниці – панорама творчих пошуків, намагання зафіксувати в площині мистецтва композиційні і тональні експерименти, підсилені сміливими колористичними рішеннями, що творять особливі візуальні ефекти.

Виставка триватиме по 14  січня 2018 року!

м.Рівне, пр.Миру,4 

08.12.2017


Поделиться:
Комментарии
Имя *
Email *
Комментарий *