Виставка робіт конкурсу "Срібний мольберт" викликала ажіотаж серед любителів мистецтва

У культурно-історичному центрі "Совине гніздо" В Ужгороді стартує виставка робіт учасників Всеукраїнського студентського конкурсу з живопису «Срібний мольберт». На відвідувачів чекає сотня унікальних полотен, безліч емоцій та фарб.

І хоча цьому заходу всього рік, але за цей короткий проміжок часу він здобув надзвичайну популярність серед любителів мистецтва та робить Закарпаття потужним сучасним мистецьким центром України.

Роботи учасників «Срібного мольберту» 2016-2017 років експонуються вперше. Організована експозиція таким чином, що вже на терасі «Совиного гнізда» відвідувачів зустрічають яскраві емоційні фото, зроблені під час проведення конкурсу, вони якнайкраще передають атмосферу, яка тривала під час проведення цього мистецького заходу.

виставка

Як відзначив під час відкриття один із організаторів виставки Олександр Нікітчук, експозиція приурочена до двох подій: по-перше, в день її відкриття стартувала реєстрація на участь у «Срібному мольберті»-ІІІ, який відбудеться 9-14 жовтня цього року (деталі та умови реєстрації на офіційному сайті проекту - https://molbert.brovdi.art/). По-друге, виставка проходить у рамках святкування Дня Ужгорода, а конкурс якнайкраще представляє його: мистецький захід народився в місті над Ужем, проводиться тут, та й учасники зображують на своїх полотнах прекрасне старовинне містечко…

У виставковому просторі експозиція побудована таким чином, що в центрі зали розміщені портрети мешканців Ужгорода різних національностей, яких під час проведення конкурсу малювали учасники. По периметру представлені картини з зображеннями міста та його околиць – це результат виконання студентами конкурсних завдань у номінаціях «Пейзаж» та «Міський пейзаж». Додатковою родзинкою експозиції стали роботи з етапу «Імпровізація», що вперше був запроваджений навесні цього року.

виставка 3

Виставка робіт учасників Всеукраїнського студентського конкурсу з живопису «Срібний мольберт» викликала чималий ажіотаж серед любителів мистецтва: експозицію в день відкриття відвідали знані художники, мистецтвознавці, студенти, учасники конкурсу, а також численні жителі та гості міста.  

Триватиме виставка до 30 вересня 2017 року, у будні зала відчинена з 12:00 до 19:00, у вихідні – з 11:00 до 14:00.

Ukraine art News рекомендує:

ВИСТАВКУ РОБІТ НАЙВИЗНАЧНІШИХ УКРАЇНСЬКИХ МИТЦІВ СУЧАСНОСТІ ПРЕДСТАВЛЯТЬ У СТОЛИЦІ

МАРІЇ ПРИМАЧЕНКО ПРИСВЯТИЛИ ЗІРКУ НА КИЇВСЬКІЙ ПЛОЩІ

КАК ГЕРОИНИ ИЗВЕСТНЫХ КАРТИН ПЕРЕВОПЛОТИЛИСЬ В ЯПОНОК

 

 

 

 

 

05.09.2017


Поделиться:
Комментарии
Имя *
Email *
Комментарий *