Виставка Марії Куліковської "розкриває" красу людського тіла

У Port creative hub стартував проект «Рухи свободи» від художниці та скульпторки Марії Куліковської. У проекті авторка представить нові скульптури та акварельні роботи з жіночими та чоловічими тілами. Саме через них вона рефлексує над станами жінки у сучасному суспільстві та закликає до змін і пошуку свободи.

У експозиції нового проекту, як і у попередніх художниця створює зліпки та зображення власного тіла — створює «власних клонів», тим самим намагаючись зрозуміти себе як «іншого». Унаслідок таких «розшарувань свідомості» виникає з одного боку можливість подивитися на себе зі сторони, а з іншого — розгубленість, конфліктність у самосвідомості художниці, які пов’язані із постійною втратою та пошуком ідентичності людини в сучасному світі.

«Важливо дуже, що в моїх роботах завжди присутній політичний аспект. Тому що бувши жінкою я пишу себе, жінок, танцюючих, літаючих, розірваних, розбитих, нахилених, але це все ознаки або минулої або майбутньої боротьби», – коментує Марія Куліковська. Захід триватиме до 27 травня.

10.05.2018


Поделиться:
Комментарии
Имя *
Email *
Комментарий *