Шокирующая выставка Арсена Садова откроется в Киеве

У Art Ukraine gallery 25 квітня презентують нову виставку живопису Арсена Савадова під назвою “Сон Гуллівера”. Після тривалої паузи, ця персональна експозиція стане ще однією спробою розібратися, де проходить межа між людською гординею та зарозумілістю, заслуговує наша цивілізація осміяння чи на лавровий вінок.

«Сон Гуллівера» — це метафора до однієї з картин, яка буде представлена на виставці живопису Арсена Савадова. Вона заключає у собі усі образи, відображені на інших полотнах, які могли б бути уві сні казкового персонажа.

«Вічне пробудження» — лейтмотив, який концептуально об’єднує химерну реальність художника занурену в анаболічний стан. Його творчість — це вимір, у якому люди заглиблені у ситуативні пропозиції  в передчутті пробудження, але ефемерний засліплюючий простір сну повільно перетворюється у реальність, проступаючи на полотнах потоками фарби, що течуть до низу.

Представлена експозиція включає в себе нові роботи, у яких автор переходить до «справжнього живопису» покидаючи практику «симуляції» і «ілюзії живопису», але залишається вірним своєму глибокому, внутрішньому, майже інтимному методу побудови алюзій. Такий досвідчений медіум допомагає глядачеві здійснити подорож всередину себе, відкрити себе, не дивлячись на можливу трагічність такої подорожі: «а раптом там, всередині, нічого немає».

Арсен Савадов – художник з якого починається відлік сучасного українського мистецтва — фігура, значимість котрої в історії становлення українського сучасного мистецтва переоцінити неможливо, він стояв біля витоків українського трансавангарду і концептуалізму, покоління так званої Південноросійської хвилі. Його провокаційні роботи викликають шок, відразу і захоплення одночасно.

20.04.2017


Поделиться:
Комментарии
Имя *
Email *
Комментарий *