У Львові колективна різдвяна виставка

У галереї Iconart презентують колективну різдвяну виставку. Авторські ікони виставили 14 художників.

Для когось Різдво – це подарунки, запаковані у червоно-зелені обгортки, для інших – Санта Клаус і святкова ілюмінація, застілля, у кращому випадку – колядки і вертеп. Та попри такі зовнішні прояви часто забуваємо про суть і причину Різдва.

«Святкові дійства, які відбуваються навколо свята, колядки, вертеп – це дуже важливо. Але найважливіше – це пам'ятати про суть, дякувати Господу за те, що він щороку до нас приходить у вигляді маленького дитятка», – поділився думками художник Остап Лозинський.

«Ми дуже вдячні нашим приятелям художникам, з якими ми вже працюємо 6 років. І ми хотіли зробити для львів'ян і для гостей міста цей чудовий різдвяний настрій», – додав керівник галереї Iconart Костянтин Шумський.

Хтось з авторів вдався до народної ікони, хтось до сучасної, але усе з авторським почерком Ольги Кравченко, Святослава Владики, Ярослави Ткачук та інших митців.

«У ті морозні будні не завжди веселі, не завжди радісні, Різдво і наша виставка грітиме таким передчуттям домашнього затишку, тепла і такого буйства радості, яке виникає, коли зустрічаєшся з рідними, друзями», – розповіла художниця Оксана Винничок.

Виставка триватиме до 29 січня.

10.12.2016


Поделиться:
Комментарии
Имя *
Email *
Комментарий *