У Києві відкриється виставка колекційної скульптури найвідоміших українських авторів

З 13 вересня до 5 жовтня 2019 року в виставковому залі аукціонного дому «Золотое Сечение» (Київ, вул. Первомайського, 4) пройде виставка-продаж «Українська сучасна скульптура».

На експозиції представлені роботи іменитих українських скульпторів – 50 колекційних скульптур, виконаних у різних техніках та матеріалах, від бронзи та мармуру до кераміки і дерева.

Багато робіт є частиною приватних колекцій, а деякі твори вже були неодноразово експоновані в Україні та інших європейських країнах.

«Масштабна виставка української сучасної скульптури – рідкісна подія для України. Ми раді показати глядачеві справжній зріз творчості видатних скульпторів останніх 50-ти років, від андеграунду до сучасності. Впевнений, що експозиція приверне увагу широкого загалу і стане гарною традицією для нас у проведенні подібних виставок», – відзначає співвласник аукціонного дому «Золотое Сечение» Михайло Василенко.

Блок художників українського андеграунду представлять колекційні роботи Бориса Плаксія, Ернеста Коткова, Юлія Сінькевича, Віктора Григорова, чиї імена сьогодні широко відомі колекціонерам та шанувальникам мистецтва шістдесятників.

Класична скульптура представлена ​​такими визнаними авторами як Юрій Рубан (прославився завдяки статуям звірів біля входу у київський зоопарк), Олександр Скобліков (автор Арки дружби народів), Юрій Багаліка, Олександр Радіонов, Віктор Липівка і інші художники.

Серед знакових творів виставки – «Дощ» Назара Білика, мильна скульптура Маші Куликівської – роботи з цієї серії вже знаходяться у колекції Одеського художнього музею.

Крім того, глядач побачить скульптури молодих, але вже відомих київських авторів, чиї роботи були презентовані на великих скульптурних виставках та успішно пішли з молотка на іменитих зарубіжних аукціонах. Серед них скульптури Олексія Золотарьова, Петра Гронського, Віталія Протосені, Іллі Новгородова і братів Зігур.

Крім класичної круглої скульптури, гості виставки познайомляться з рельєфними композиціями Олександра Сухоліта, Богдана Томашевського та Романа Михайлова.

Всі експоновані роботи можна придбати в свою колекцію. До виставки видано однойменний каталог.

Графік роботи виставки:

13 вересня — 5 жовтня 2019 року

Понеділок-субота

11:00 — 19:00

Неділя вихідний

17.09.2019


Поделиться:
Комментарии
Имя *
Email *
Комментарий *