Серію картин "Блюзові фрази" відомого художника Івана Денисенка покажуть в столичному музеї

18 вересня о 15:00 в Музеї історії Києва відкривається особлива виставка картин про музику незвичайного українського художника, музиканта та актора Івана Денисенка (Іван Блюз) "Блюзові фрази".
 
8 картин серії «Блюзові фрази» - один з найуспішніших художніх експериментів митця. Це унікальні в українському арт-просторі полотна, на яких зображені найвагоміші (на думку автора) музиканти та блюзові хіти. На одній з картин «Knocking on heaven's door» Іван Блюз, ніби щось передчуваючи, зобразив себе в образі журавля, який стоїть перед «небесними воротами». Того ж літа Іван помер в Естонії на сцені під час концерту.
 
 
Іван Денисенко почав малювати в трирічному віці. Його дудісь - відомий український художник МихайлоДенисенко (1917-2001). Як художник Іван спеціалізувався на пейзажах, чимало з яких виконані в імпресіоністичній манері, а критики бачили в його картинах відлуння Ван Гога.
 
Юнаком Іван зацікавився музикою. Захоплення вилилось у справу життя. Іван Денисенко утворив гурт Ivan Blues & Friends, взяв псевдонім Іван Блюз. Музиканти записали 6 альбомів.
 
7 з 8 картин серії «Блюзові фрази» після виставки в музеї будуть виставлені на благодійному аукціоні.Кошти від їхнього продажу підуть на закупівлю обладнання для проведення тренінгів з безпеки дітей та молоді на дорозі. Тренінги проводяться Національною програмою з попередження дорожньо-транспортного травматизму дітей та молоді "Traffic Challenge ".
 
"У цьому проекті ще за життя Івана ми хотіли поєднати культуру та безпеку, що є прямопропорційно залежними поняттями. Адже чим вище рівень культури - тим більше люди цінують та поважають життя та комфорт інших людей. - Розповідає голова "Traffic Challenge" Ольга Дробишева. – Наша громадська організація навчає не тільки правилам, а, передусім, займається підвищенням рівня культури учасників дорожнього руху».
 
Унікальна виставка художника, який ні з гітарою, ні з пензлем не розлучався до кінця життя, триватиме лише два тижні – до 1 жовтня.

Ukraine Art News рекомендує:

ВИСТАВКА ЗНАМЕНИТОГО МАРИНІСТА АЙВАЗОВСЬКОГО СТАРТУЄ У КИЄВІ

ВИСТАВКУ "ПЕРЕХОДИ" ЄВГЕНА ЧОРНОГО ПРЕДСТАВЛЯТЬ У СТОЛИЦІ

ЯК КРІСТА ХУОТ "ПЕРЕНОСИТЬ" ПЕРСОНАЖІВ ДИТЯЧИХ КАЗОК В "ДОРОСЛЕ" ЖИТТЯ

 

 

13.09.2017


Поделиться:
Комментарии
Имя *
Email *
Комментарий *