"Річний звіт" у Києві

Євген Чернишов запрошує на виставку «Річний звіт», що стартує 7 липня о 19:00 у галереї «Дукат» (м. Київ; вул. Рейтарська, 8Б). До неї увійшли найновіші серії художника про взаємодію часу та матерії.

На виставці у «Дукаті» Чернишов представить розширену версію роботи із серії «Річний звіт», яку він продемонстрував на Art Kyiv Contemporary X. Мерехтіння сотень золотавих гільз збирається у впорядковану картину та справляє враження злагодженої множинності. «Річний звіт» — проект-візія перехідного етапу як природного стану суспільства.

 Проект «Фотосинтез» — це серія дзеркально відображених фотографій рослин. У цих роботах Євгеній пропонує неочікуваний погляд на первинні природні форми, що трансформуються крізь призму художньої свідомості.

Дешифрування генетичного досвіду продовжується у серії «Файли часу». У цьому проекті художник працює із фрагментами антрациту, викладаючи із них своєрідні повідомлення, що долають опір часу. Кожен уламок антрациту — залишок скам’янілих сотні мільйонів років тому лісів Сходу України;  це заархівована історія Землі, свідчення зародження життя на планеті.

Перформативна інсталяція «Просвітлення» була задумана і вперше реалізована у 2008 році як серія мультимедійних робіт. Інсталяція складається з лазерів, призм, механізмів і багатоканального аудіо, що створюють масштабну динамічну візуалізацію світлової дії. Проект «Просвітлення» є перетворенням світла в одухотворені форми. Це експериментальне дослідження світла як явища у просторі.

06.07.2016


Поделиться:
Комментарии
Имя *
Email *
Комментарий *