"Рабство" у Тернополі

Художниця із Дніпра Аліна Гаєва запрошує на персональну виставку «Рабство», що триватиме від 22 липня 19:00 у галереї Bunkermuz (вул. Шевченка, 1). У живописному проекті вона звертається до теми дискримінації.

В новому циклі робіт художниця досліджує тему дискримінації людей – від расової до гендерної та сексуальної. Авторка розглядає різні контексти, в яких і стосовно кого проявляються обмеження прав інших й до яких наслідків вони призводять.

 «На перший погляд, сучасне суспільство є гуманістичним і забезпечує рівність прав та можливостей усім», - каже Аліна. - «Однак, боротьба чомусь досі не вщухає. Щоправда, зараз ми частіше виступаємо не "за", а "проти" - дискримінації, приниження, воєн тощо. І ці протести, що не вщухають в різних точках планети є свідченням того, що ми досі в рабстві: існуючих чи нав'язаних поглядів, цінностей, стереотипів. Родина має бути певного формату, зовнішність підганяється під середній стандарт, більшість не може обрати навіть професію чи роботу за покликом серця...»

 Джерело: Art Ukraine

19.07.2016


Поделиться:
Комментарии
Имя *
Email *
Комментарий *