Надзвичайна виставка картин дикої природи в Сіднеї

Holburne музей представляє Стаббса  і його  "Wild ", виставку портретів тварин, великих фантазій, а також вишукані гравюри та малюнки відомого британського художника дикої природи Стаббс (1724-1806),Вона пройде з  з 25 червня по 2 жовтня 2016 в Сіднеї

Стаббс і "Wild " копається в багатогранному світі вісімнадцятого століття. Автор  через його реалістичні дослідження  тварин і піднесених частин фантазії, зосередив увагу на відомих зображеннях  диких тварин в фарбах, що відтворюють  непрості відносини тваринного світу

Протягом всього свого життя Стаббс був зачарований тим, як свторені тварини і вивчав їх анатомію невтомно. Саме цей інтерес, який привів його від коней і собак до інших тварин.  Лось, леопарди, лемури, антилопиі навіть останки кенгуру були доставлені додому в якості цінних раритетів і їх власники заохочуються Стаббса вивчити тварин і занотовувати їх для нащадків. Хоча багато хто з них були спрямовані в першу чергу на зоологічні дослідження, картини Стаббс  диких істот, а  також портрети  захоплюють спостерігачів поведінкою і характерами живих істот.

Поряд з картинами, виставка представить деякі з дивних робіт, які Стаббс створив з використанням диких тварин .  Як гравер, він був одним з найвидатніших, незважаючи на те,що  мабуть, він був самоучкою. Митець також розробив мистецтво живопису  емалями на кераміці,  його  ювелірніроботи надзвичайно зрозумілі і довговічні.

"Відправною точкою для цієї виставки є власний портрет Стаббс  в Holburne, Rev. Robert Carter Thelwall and his Family - важливий грузинського діяча та його  сім'ї на заміській садиби з їх кіньми. Цей елегантний тип портрету є типовим для  Стаббса, але ця виставка буде досліджувати іншу сторону художника. об'єднуючи анатомічні дослідження Стаббс і безсмертні  образи диких тварин,  " Wild" представить художника як невтомного дослідника світу природи з сміливим технічним новатором. Він також представить деякі з тварин знаменитостей вісімнадцятого століття Англії, від солодкого і пухнастого до велично жахливого ". - Аміна Райт, старший науковий співробітник в Holburne музею і куратор виставки.

Виставка буде супроводжуватися безкоштовним аудіогідом із зображенням вкоментарів на роботи Стаббс експертами тварин і художників. Відвідувачі зможуть почути Заклинатель коней, яка пояснює, що відбувається в свідомості коней Стаббса. Художник Дафна Райт пояснює, чому мавпи є  настільки захоплюючими, в той час як фотограф дикої природи і ведучий Саймон Кінг поділиться досвідом своїх багаторічних спостережень з великими кішками. 

 

25.06.2016


Поделиться:
Комментарии
Имя *
Email *
Комментарий *