Молдованов покаже світ без хижаків і жертв

«Світла трава» – нова виставка Дмитра Молдованова, що відкриється 1 червня о 19:00 в арт-центрі Я Галерея у Києві (вул. Хорива, 49Б). Художник створює утопічний світ єднання людей і тварин, де митець є богом-творцем.

«Дмитро Молдованов конструює свій ідеальний світ, де художник є головною постаттю, богом-творцем. Утопія набуває яскравого екологічного забарвлення: панує гармонія між людьми та тваринами, дихотомія “хижак–жертва” заміщується загальною любов’ю. Фактично, це є поверненням людини з цивілізації до первозданного Едему. Та на цьому цикл і замикається, адже утопія за своєю суттю – явище статичне та застигле у часі», – розповідає про проект мистецтвознавиця Поліна Ліміна.

Дмитро Молдованов народився у місті Миколаїв у 1967 році, де живе і працює нині. Навчався в Одесі, але на певному етапі свого життя відмовився від професійної художньої освіти і почав називати себе «напівсамоуком». З 1991 року бере участь у виставках в Україні та за кордоном. Є представников напряму «Новий Наїв», розпочатого Я Галереєю у 2011 році.

31.05.2016


Поделиться:
Комментарии
Имя *
Email *
Комментарий *