"Ляльковий світ" Олени та Олександри Соботюк представлять у галереї «Євро-Арт»

У клубному кафе галереї європейського живопису «Євро-Арт» відкривається спільна виставка талановитих майстрині і художниці Олени та Олександри Соботюк «Ляльковий світ»!

Виставка експонується у рамках широкомасштабного проекту «Євро-Арт» для талановитих». Творчий тандем Олени та її доньки Олександри Соботюк буде представлений у Рівному вже вдруге. Нагадаємо, перша виставка, яка відбулася у грудні 2016 року (також у нашій галереї), була їх дебютом.

Експозиція розміщена у трьох залах клубного кафе галереї «Євро-Арт» і складається із понад 30 «дуетів» - текстильних авторських ляльок ручної роботи Олени Соботюк і полотен Олександри Соботюк, виконаних у техніці олійного живопису.Надзвичайно вишукані твори талановитої молодої художниці повною мірою ілюструють мистецтво авторської ляльки її мами. Кожна лялька – це окремий персонаж, гармонійно вписаний у казкові полотна художниці. «Валентинка», «Хіппі», «Балерина», «Спася», «Ласунка», «Морячка», «Байкерша», «Модниця» , «Україночка», «Суперзірка», «Fitness lady» та інші роботи можуть стати чудовим та креативним подарунком на свята. Майстриням вдалося не лише розкрити нові грані і можливості своїх ляльок, а й створити образи, які лишаються в пам’яті і відчиняють двері в інший, казковий світ!

 Пориньте разом з нами у дивовижний «Ляльковий світ» Олени та Олександри Соботюк у клубному кафе галереї «Євро-Арт»!

Виставка триватиме по 11 березня 2018 року!

 

Час презентації: четвер15 лютого 2018 року17:00 год.

 

Місце: клубне кафе галереї європейського живопису «Євро-Арт» - Рівне, проспект Миру, 4.

 

Організатор: арт-група галереї європейського живопису «Євро-Арт», керівник дитячої арт-студії Анна Вітрук.

 

12.02.2018


Поделиться:
Комментарии
Имя *
Email *
Комментарий *