Фотохудожники втечуть від реальності в Музей історії Києва

16 червня в Музеї історії Києва (вул. Хмельницького, 7) стартує виставка «Мене тут немає». Молоді фотохудожники присвячують роботи представникам андерграундних субкультур, які втекли від звичного життя.

В арт-проекті будуть представлені фотороботи групи GORSAD, Майї Іви, Антона Шебетко, серія глітч-арту Андрія Сігунцова, інсталяція Назара Шешуряка, короткометражний фільм і перформанс Саші Нікітіної та серія індустріальних фотографій анонімної групи indie_rage. У рамках дослідження теми андеграунду відвідувачі матимуть змогу переглянути документальне відео, зняте британським виданням i-D під час рейву СХЕМА, що на сьогодні є наймасштабнішим в Україні. Також під час відкриття відбудеться презентація журналу про сучасну електронну музику «ПІВНІЧ».

«Митці проекту звертаються до теми ескапізму (саморуйнування, втечі від реальності), наслідком чого є формування нових субкультур. Андеграундне життя, що існує паралельно із загальносуспільним, з кожним роком набирає все більших обертів. Причиною цього є прагнення людей уникнути сучасних проблем реального життя. Але це життя, в якому дуже легко можна втратити життєві орієнтири. Основна мета проекту – ознайомити  публіку з роботами молодих митців і фотографів, героями яких стали представники молодого покоління, що обрали життя поза суспільними нормами», – повідомляють організатори.

Відвідати виставку «Мене тут немає» можна буде до 28 червня. Вона триватиме в рамках Тижня сучасного мистецтва Kyiv Art Week.

16.06.2016


Поделиться:
Комментарии
Имя *
Email *
Комментарий *