Чарівна презентація українських майстрів "навіює" романтичні спогади

В ужгородському кафе Fanka відбулася презентація робіт художниць Олени Кондратюк та Юлії Єгорової-Рогової. За словами майстрів, захід присвячений жінкам, весні та безмежному коханню. Яскравими барвами, тонами й напівтонами, чуттєвістю й ніжністю квітне весна на полотнах талановитих художниць, здається, уже відчутно її легкий подих і сором’язливі перші кроки. Вони спеціально старалися підібрати для виставки тендітні жіночі та дівочі образи, ніжні квіткові натюрморти, замріяні весняні пейзажі, виконані олією. «Таким чином допомагаємо весні відбутися», – каже художниця.

Весна в обох майстринь асоціюється із ніжністю, жіночністю, легкістю, тож у закладі панує відповідний настрій – його створює зо два десятки представлених робіт. Усі вони написані або навесні, або з думкою про неї. Юлія Єгорова-Рогова, окрім живопису, представила й зразки кераміки, що, за словами авторки, має дух доісторичного, вічного.

«Це спроба поєднати в одному просторі кераміку та живопис. Як на мене, кераміка – це відчуття вічності, адже в руках художника оживає такий, на перший погляд, звичайний матеріал. У представлених виробах я втілила життя рослин та чайні історії», – ділиться Юлія Єгорова-Рогова. Триватиме весняний вернісаж в кафе Fanka близько місяця.

14.03.2018


Поделиться:
Комментарии
Имя *
Email *
Комментарий *