Атмосферу Індії продемонструють на виставці Андрія Бабчинського

15 грудня в Educatorium відбудеться відкриття виставки графіки, каліграфії та презентація книги Андрія Бабчинського.  Відвідувачі зможуть поринути у спекотну та яскраву атмосферу  далекої  Індії, що відобразилася в філософсько-пригодницькій поемі, мікроепосі, графічному романі – «МікроБхарата».

Мистецтвознавиця  Ута Кільтер про «МікроБхарату» Андрія Бабчинського:

"Бабчинський відправився в Індію з приятелем на чотири місяці, щоб ... «Ну, змінити обстановку, побувати в межах« Бхагавадгити »; ні, не екзотики шукав там, то був догляд як зміна », - каже художник. «Вони дійсно інші, доброзичливі, але і з хитринкою, можна довіряти відкритості до тебе як іноземцю немає. Там волого, жарко, довелося пережити ураган! ». Так ось, живописець Бабчинський ще й пристойний графік. Тексти, що пояснюють зображене, вельми іронічні, допитливі і прояснюють щось і з життя індуського: ну там, звичаї, звички, зовнішній вигляд і т.д."

бабчинский1

Є в книзі і про співвідношення сучасності з технологіями: наприклад, про ченців в помаранчеве замотаних, що припали до айфона. Втім, художник включає в оповідання ще й індуську архітектуру, а тому, хто не знайомий з їх ідеологією і психологією, вона представляється дивним (незбагненним) нагромадженням чого завгодно.

 

Тепер про книгу, це - дійсно призабутий вид книжки повної ілюстрацій; тієї, де кожне зображення підтримується, розкривається текстуально. Та ще й рукописно, - тобто тексти каліграфічно (справді) підтверджують, що саме так все і було. Під час вуаяжа Андрія Бабчинського не в Індію, куди доїхати може всякий, але в Махабхарату, ладно «МікроБхарату» поки лише він, Художник, зумів".

бабчинский2

14.12.2017


Поделиться:
Комментарии
Имя *
Email *
Комментарий *