Арт-резиденція про долю Криму

Від 16 серпня до 3 вересня у Туреччині триватиме арт-резиденція I:O Art Residence. Вона покликана стати художньою рефлексією над долею країн Північного Причорномор’я, зокрема і Криму.

«Протягом століть сучасні країни Причорномор’я (і Україна, зокрема) були і залишаються територією суспільно-культурного трансферу і полікультурної комунікації, що, в свою чергу, формувало особливий світогляд у поколінь, що й надалі тут осіли. Саме культурне різноманіття і багатовікова міжкультурна комунікація сформували абсолютно унікальний історичний і культурний ландшафт регіону», – пояснюють ідею проекту організатори.

Довгий час I:O Art Residence проводилася в Коктебелі (Крим), однак у 2014-му, після анексії півострова Російською Федерацією, вона переїхала до Туреччини. За ці роки було реалізовано ряд спільних мистецьких і соціокультурних проектів за участі українських, турецьких, німецьких та інших міжнародних учасників у виставкових і публічних просторах. Від України в резиденції брала участь арт-група Krolikowski Art.

Детальніше про умови участі в I:O Art Residence можна дізнатися тут.

01.07.2016


Поделиться:
Комментарии
Имя *
Email *
Комментарий *