Крапка за крапкою художниця створює плинні форми, в яких проступають знайомі образи. М’які відтінки дозволяють очам «ковзати», не опираючись виру кольорів.
Про авторку
Народилась у Києві 1993 року. У 2012 році закінчила Київський індустріальний коледж за спеціальністю художник-кераміст, цьогоріч закінчила Національну академію керівних кадрів культури та мистецтва за спеціальністю мистецтвознавець експерт.
Працює у стилі абстрактного пуантилізму.
Учасниця виставок:
– 2015 – Першої Всеукраїнської виставки-конкурсу картин «Ukraine is BEST» при підтримці «Східноєвропейського агентства розвитку EEDA» (Словаччина);
– проектів «Арт-заводу Платформа»;
– Всеукраїнської виставки-конкурсу образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва.