Віртуальний тур Венеційською Бієнале 2017 пройде в арт-клубі «Видиво й вино»

Арт-клуб «Видиво й вино» в четвер 8.02.2013 на 19:00 запрошує гостей на продовження віртуального туру Венеційською Бієнале 2017 – провідної міжнародною виставкою сучасного мистецтва. Ми проведемо вас у головні павільйони Бієнале: в Арсеналі, представницькі павільйони Італії, Данії, Великобританії, Австрії, Польщі, Німеччини, Австралії, Грузії, Тайваню, Франції та інші виставкові зали. Ми продовжуємо сеанси «відео вражаючої присутності», також тепер відвідуючи головні мистецькі центри в різних країнах. Великий екран, висока якість відео, відсутність монтажу й музики – лише природне відео й звук – забезпечить глядачам ефект максимальної присутності на головній події контемпорарі арт в світі. 

Венеційська бієнале (італ. Biennale di Venezia) — провідна виставка сучасного мистецтва, що проходить щодва непарні роки у Венеції, Італія. У рамках бієнале сьогодні проводяться також Венеційський кінофестиваль (щорічний) та Венеційський фестиваль архітектури (по парних роках). Україна бере участь у Венеційській бієнале із 2001 року. Наступна 58-ма бієнале буде проходити з 11 травня по 24 листопада 2019 року. Венеційську бієнале було вперше проведено в 1895 р. Від 1907 р. у виставці взяли участь павільйони різних країн. Бієнале набула популярності та престижу після Другої світової війни в 1948 р., коли виставку було знову відкрито після шестирічної перерви.
Також, в цей вечір в нашій живій та відео-програмі буде:
- огляд реальної виставки архівних фото-робіт Арсена Федосенка під джазову музику (17:30-18:30);
- «відео вражаючої присутності»: піша прогулянка Неаполем, частина 1 (18:30-19:00);
- віртуальний тур Венеційським Бієнале 2017, частина 2 (19:00-20:30);
- шикарна маловідома сучасна музика: концерт співачки Мелані Де Біасіо (20:30-21:30);
- «відео вражаючої присутності»: піша прогулянка Неаполем, частина 2 (21:30-22:30).
Усе відео – красиве й енергетичне – створює наповнену атмосферу в Клубі, але, водночас, не потребує концентрації уваги глядача: його можна з цікавістю переглядати, а можна паралельно спілкуватися з друзями чи знайомитись прямо в Клубі з однодумцями, або самотньо собі рефлексувати, спокійно смакуючи вино. Ніяких напрягаючих офіціантів, дорогих вин чи недоречної публіки – усе дуже демократично, інтелігентно й артистично.
Вхід в Арт-клуб «Видиво й вино» – депозит 50 грн. (сума, що оплачується одразу, і на яку повністю можна випити вина й закусити згідно цін меню закладу). Вартість келиха вина – 30-40 грн. (повне меню – на сторінці Клубу в ФБ в розділі «Our Story»).

08.02.2018


Поделиться:
Комментарии
Имя *
Email *
Комментарий *