Вийшов з друку перший номер газети «Кримська Світлиця»

Після півторарічної перерви нарешті побачило світ перше друковане число газети «Кримська світлиця». Видання вийшло в оновленому форматі, проте зберегло своє основне призначення – розповідати про кримчан і для кримчан.

У цьому номері читачі мають змогу ознайомитись з авторитетною точкою зору Андрія Куркова, відомого письменника, голови редакційної ради Національного газетно-журнального видавництва, щодо перемоги кримчанки Джамали на конкурсі «Євробачення». Генеральний директор Національного газетно-журнального видавництва Андрій Щекун, яке є видавцем «Кримської світлиці», ділиться своїми думками щодо виходу нашого оновленого видання, ситуації, що склалася навколо неї, а також її подальшої долі.

Крім того, в першому числі в рубриці «Духовність» подається інформація з перших уст від архієпископа Сімферопольського і Кримського Климента про становище і проблеми Української православної церкви Київського патріархату в Криму.

Цілий розворот займає детальне роз’яснення для кримчан-абітурієнтів щодо вступної кампанії – 2016, де покроково розповідається про те, як цьогоріч можна отримати документ про загальну середню освіту і вступити до ВНЗ на материковій Україні.

Ще один розворот займає цікава стаття про фінал і гала-концерт I Всеукраїнського (ХІІ Всекримського) учнівського та студентського конкурсу «Змагаймось за нове життя!», який цього року пройшов у Києві, після того як його організатори були змушені покинути Кримський півострів.

І наостанок у рубриці «Література» йдеться про нову книгу нашого земляка Федора Степанова «Карколомні мізансцени», яка нещодавно побачила світ у Сімферополі.

У наступному числі «Кримської світлиці» читайте матеріал О. Таврійського «Талановиті твої діти, Україно!» про церемонію нагородження переможців Всеукраїнського літературного конкурсу «Ми — діти твої, Україно!» імені відомого кримського українського поета, публіциста, перекладача Данила Кононенка, що відбулася у Києві.

До речі, оновлено дизайн видання.

Відповідальний секретар газети «Кримська світлиця» Ірина Миткалик

06.07.2016


Поделиться:
Комментарии
Имя *
Email *
Комментарий *