Українські художники відправились на 7 Пекінську бієнале

Міжнародний фестиваль культури та мистецтва 7 Пекінська бієнале стартувала 24 вересня  в Пекіні, Китай. Тема заходу "Великий шовковий шлях та світова реалізація" На відбір на 7-е Пекінське міжнародне бієнале було подано близько 10 тисяч заявок, тому потрапити в число відібраних художників на виставку досить складно, а ті хто пройшов відбір можуть вважати себе обраними.

Україна в цьому році представляли художники Рубанов Олексій, Тетяна Шуляк та Анна Рофка. Всього на виставці в Художньому музеї Китаю експонується 601 твір 567 авторів з 102 країн п'яти континентів, з них 411 робіт іноземних майстрів і 190 китайських художників. До уваги відвідувачів представлені живопис, графіка, скульптура, дизайн, фотографія. 7-е Пекінське міжнародне бієнале триватиме по 15 жовтня.

биеннале 2

Кременчуцька художниця Тетяна Шуляк втретє представляє Україну на престижній міжнародній виставці в Китаї. Розповідає, що організатори обрали картини 200 учасників із найрізноманітніших країн світу з-поміж 8 тисяч претендентів. Були запрошені митці із Франції, Великобританії, Шейсельських островів, Коста-Ріки, Іспанії, Грузії, Бразилії тощо.

биеннале 3

Ukraine Art News рекомендує:

ХУДОЖНИКИ МОЖУТЬ "ПЕРЕНОЧУВАТИ" У БЕРЛІНСЬКОМУ МУЗЕЇ СТРІТ-АРТУ

НА SOTHEBY'S КАРТИНА АМЕРИКАНСЬКОГО АБСТРАКЦІОНІСТА ТАЯ ТВОМБЛІ ВСТАНОВИЛА РЕКОРД

 

 

 

06.10.2017


Поделиться:
Комментарии
Имя *
Email *
Комментарий *