У Нацопері влаштують зустріч відомої співачки Людмили Монастирської з шанувальниками

Редакція "Ukraine Art News" уже повідомляла, що Нацопера підготувала чудові подарунки на зимові свята У Національній опері України представлять балет «Дама з камеліями» Ще одним сюрпризом для меломанів стане зустріч із солісткою Національної опери України, народною артисткою України, володаркою рідкісного за красою і силою лірико-драматичного сопрано Людмилою Монастирською. Співачка виконає партію рабині Абігайль в опері Дж.Верді «Набукко», 27 січня. Цю партію співачка виконувала на найпрестижніших сценах світу (Deutsche Oper Berlin, Royal Opera, London, The Metropolitan Opera, New York, Bayerische Staatsoper, München, Münchner Opernfestspiele, LA Opera, Los Angeles). Саме остання постановка, яка відбулася у жовтні-листопаді минулого року у Лос-Анджелесі, особливо запам’яталась Людмилі Монастирській: «Набукко» у Лос-Анджелесі ставив Тадеуш Штрассбергер. Сценографія була дещо незвичайною - сцена була з великим нахилом, тому вільно пересуватися було трошки важкувато. До того ж, не зважаючи на те, що костюми були шикарні, в них особливо не побігаєш по такій сцені. Але мені дуже сподобалася ця постановка, в ній брав участь Пласідо Домінго. Не секрет, що усі постановки, в яких бере участь Пласідо, записуються на диски, зберігаються для історії, для майбутніх поколінь».

 

Нагадаємо, прем’єра оновленої постановки відбулася навесні 2016 року. До цього часу, починаючи із 1993 року, опера була окрасою репертуару майже півтора десятиліття. Втім, через те, що виконавці головних партій пішли зі сцени, а саме «на них», власне, й робилася попередня постановка, опера дочасно припинила своє сценічне життя.  Завдяки тому, що ряди Національної опери поповнила нова плеяда талановитих співаків, опера «Набукко» знову користується великим успіхом.

 

Головні партії виконують: Олександр Мельничук (Набукко, вавилонський цар), Тарас Штонда (Захарія, іудейський первосвященик), Анжеліна Швачка (Фенена, дочка Набукко), Валентин Дитюк (Ісмаель, небіж іудейського царя), Дмитро Агеєв (Верховний жрець Ваала), Тетяна Ганіна (Анна, сестра Захарії), Сергій Скочеляс (Абдалло, зброєносець вавилонського царя).

 

Також 4 лютого Людмила Монастирська уперше виконає головну партію в опері «Норма» (В.Белліні) на сцені Національної опери.

 

10.01.2018


Поделиться:
Комментарии
Имя *
Email *
Комментарий *