У Музеї Моргана оцифрують 10 000 творів мистецтва

Майже протягом століття Бібліотека і музей Моргана зберігає позицію провідної установи в області майстрів малюнка. У його колекціях представлені всі основні європейські школи, особливу увагу приділено творам італійських, французьких, британських, голландських, фламандських і німецьких майстрів. Також в сховищах містяться малюнки американських художників і зібрання продовжують поповнюватися роботами сучасних художників. Таким чином, колекція Моргана надзвичайна своєю глибиною, безперервністю і оновленістю протягом всієї історії малюнка.

Проект Drawings Online відкриває вільний доступ до виставок з більш ніж 10 000 оцифрованих творів мистецтва, що охоплюють період з п'ятнадцятого по дев'ятнадцяте століття, в тому числі 2000 зображень з рідкісними ескізами і написами художників. Через авторські права деякі малюнки двадцятого і двадцять першого століття можуть бути недоступні.

малюнок1

Онлайн-колекцію малюнків Бібліотеки та музею Моргана в повному обсязі можна переглядати і завантажувати тут або шукати твори конкретних художників (пошук в алфавітному порядку), або по школі живопису, або використовувати ключові слова для пошуку.

малюнок2

07.02.2018


Поделиться:
Комментарии
Имя *
Email *
Комментарий *