У Китаї стартував фестиваль "Шовковий шлях України"

У рамках  святкування 25-ї річниці дипломатичних відносин України та Китаю, під патронатом Міністерства культури України у березні розпочався Перший щорічний художній фестиваль «Шовковий шлях України». Про це повідомляє Vectornews.

13 березня 2017 року Центр розвитку відносин з Китаєм за активного сприяння Посольства України в КНР організував та провів зустріч з Асоціацією міст Китаю і главою організації – Сонг Ронгуа. Під час зустрічі представники обох країн домовилися про проведення китайського форуму дружби у межах глобального проекту «Шовковий шлях».

Цього ж дня відбувся круглий стіл «Хатинка мрій Тараса Григоровича» у музеї Шевченка в Пекіні, під час якого отримали нагороди українські громадські діячі, які взяли участь у виданні «Кобзаря» китайською мовою. Після церемонії нагороди відкрили виставку «Петриківський розпис». Творчий вечір завершився виступом композитора та виконавця Василя Попадюка.

В межах форуму 25 квітня в Українському домі, що в Києві, буде організована виставка-фестиваль. В ній візьмуть участь понад 100 представників Китаю. Представлять класичний китайський живопис, народну медицину та культуру.

 

17.03.2017


Поделиться:
Комментарии
Имя *
Email *
Комментарий *