У Києві відбудеться зустріч з відомою празькою художницею

21 березня в креативній спільноті IZONE відбудеться artist talk художниці з Праги Мартіни Смутної (Martina Smutná), яка наразі перебуває на резиденції у фонді ІЗОЛЯЦІЯ.

Мартіна є випускницею празької Академії образотворчих мистецтв та учасницею багатьох виставок та художніх проектів. Працює у різних жанрах: від живопису та скульптури до створення об’єктів, інсталяцій та відео. Вона також є учасницею Студії без майстра —відкритої платформи для студентів і випускників художніх академій. Мета Студії полягає в тому, щоб вибудовувати нову форму співпраці між студентами і художніми освітніми закладами.

Окрім того, Мартіна є однією з засновниць феміністичної платформи Четверта хвиля. Її підхід до візуального мистецтва заснований на критичному осмисленні політичних подій та соціальних проблем.

Під час artist talk Мартіна розповість про свою художню практику, а також про різноманітні платформи і методи створення альтернативних освітніх просторів.

Мартіна Смутна — учасниця резидентської програми фонду ІЗОЛЯЦІЯ. Її приїзд став можливим завдяки співпраці з A.I.R. FUTURA (Прага) та підтримці Чеського центру. У листопаді в рамках цієї програми у Києві побувала мисткиня Юліана Гошлова.

18.03.2017


Поделиться:
Комментарии
Имя *
Email *
Комментарий *