Оприлюднений час смерті співака Прінса

Американський співак Прінс, тіло якого було знайдено 21 квітня, міг бути мертвий до цього моменту вже шість годин. Про це повідомляє Star Tribune з посиланням на лікарів і поліцію, які займалися цією справою.

Вранці 20 квітня, за інформацією видання, підлеглий Прінса подзвонив в Нью-Йорк, щоб проконсультуватися з одним з лікарів музиканта щодо збудженого стану, в якому той перебував останні дні. Пізніше в той же день Прінсу внутрішньовенно ввели в місцевій лікарні невідомий препарат, який, ймовірно, нейтралізує симптоми відмови від прийому опіоїдів.

За словами джерел видання, за 12 годин до того, як Прінс був знайдений мертвим, його підлеглі звернулися до Федрі Елліс-Ламкінса, допомагала музикантові в його суперечці з Warner Bros. Та, у свою чергу, зв'язалася з наркологом Говардом Корнфельдом, попросивши у нього рецепт знеболюючих препаратів.

Корнфельд, який проживав в Каліфорнії, не міг відразу ж зустрітися з Принцом, тому відправив до нього в Міннеаполіс свого сина Ендрю, який і знайшов тіло музиканта.

28 квітня повідомлялося, що поліція Міннеаполіса (штат Міннесота) знайшла вдома у Прінса рецептурні знеболюючі опіоїдної групи. 22 квітня ЗМІ повідомили про те, що за тиждень до смерті Прінса лікували від передозування медикаментами. Також з'являлася інформація, що з 2010 року, коли він переніс операцію на тазостегновому суглобі, артист приймав опіоїдне знеболювальне.

23.05.2016


Поделиться:
Комментарии
Имя *
Email *
Комментарий *