Масштабний художній конкурс робіт, створених кульковою ручкою, стартує у Києві

«А4, кулькова ручка» без перебільшення можна назвати одним з наймасштабніших художніх проектів сучасної України, адже він триває вже 12 років і за цей час об’єднав під своєю егідою понад півтисячі авторів: метрів сучасного мистецтва, аматорів, письменників, поетів, музикантів, архітекторів, кутюр’є та просто креативних особистостей. Колекція проекту нараховує понад 4500 робіт і вважається найбільшою колекцією робіт кульковою ручкою в Світі. Серед авторів проекту такі відомі художники як Аполлонов, Бабак, Ройтбурд, Ралко, Чічкан, Бевза, Животков, Ісупов, Криволап, Блудов, Волокітін, Гусєв, Рєунов та інші. Проект стрімко розвивається, набуває все нових прихильників та відкритий до нових ідей та імен.

Як завжди приймаємо роботи, обмежені тільки форматом та цього року ми вирішили запропонувати абсолютно необов’язкові, але, тим не менш бажані теми: 
- документ часу
- український натюрморт
- знаменитості
- київський пейзаж 
- український мотив
- 18+

конкурс

Роботи на проект приймаються з 1 листопада по 25 грудня 2017 року: поштою, кур'єрською доставкою, або передачею співробітнику Галереї за адресою:
«Карась Галерея» Київ 04070 Андріївський узвіз 22-а.

Детальніше ознайомитись з проектом та подивитися архів робіт можна на офіційній сторінці проекту www.facebook.com/A4.ballpoint .

Для попереднього розгляду приймаються зображення Творів на a4.ballpoint@gmail.com

Для зручності і відповіді на всі ваші питання, ознайомтесь, будь ласка, з ПОЛОЖЕННЯМ про проект який прикріплений до цього листа.

08.11.2017


Поделиться:
Комментарии
Имя *
Email *
Комментарий *