Лондонський королівський балет представить в Україні різдвяну казку "Лускунчик"

20 грудня, напередодні Різдва, спільний проект Британської Ради в Україні та KyivMusicFilm запрошує відчути святковий настрій та поринути в чарівну історію дівчинки Клари та її Лускунчика-Принца в постановці Лондонського королівського балету в Ковент Ґарден.
Вистава відомого англійського хореографа Пітера Райта — одна з найбільш улюблених публікою постановок «Лускунчика» та гордість Королівського балету. Пітер Райт відновив класичний балет Льва Іванова з його прекрасними декораціями, сніжинками, що танцюють, і сценічною магією.
За класичним сюжетом, у різдвяну ніч юна Клара спускається у вітальню, щоби погратися зі своїм улюбленим подарунком — лялькою-Лускунчиком. Але таємничий чарівник Дроссельмеєр чекає зручного моменту, щоб відправити її в чарівну подорож. Здобувши перемогу над Щурячим Королем, Лускунчик і Клара мандрують через снігову країну в Королівство Насолод, де Фея Драже розважає їх чудовими танцями.
Балет «Лускунчик» став одним із символів Різдва, а розкішна, повна чуттєвих моментів музика Чайковського — найбільш упізнавана з усіх балетних партитур.

Покази відбудуться 20 грудня в кінотеатрах «Планета кіно» у Києві, Львові, Одесі, Харкові та Сумах.
 

28.11.2017


Поделиться:
Комментарии
Имя *
Email *
Комментарий *