Леонардо Ді Капріо проінвестував «Shazam для живопису»

Всесвітньо відомий актор і колекціонер Леонардо Ді Капріо знову став героєм новинних заголовків. На це раз він заявив про свої інвестиції в розробку колишнього галериста Магнуса Сказали - додаток для розпізнавання картин. Програму Magnus називають «Shazam для живопису» (Shazam або «Шазам» - це безкоштовний багатоплатформовий проект для визначення, що за пісня грає в даний момент).

Лауреат Оскара також став радником стартапу.
Додаток Magnus було створено в квітні 2016 року. Воно дозволяє користувачам по знімку зображення отримати ключову інформацію, включаючи ім'я художника, назву, дату, його виставкову історію та, що найважливіше на сумнозвісному арт-ринку, - його ціну. Магнус Реш, який написав книгу «Управління галереями», говорить, що головне завдання його дітища - «підвищення прозорості на арт-ринку і збільшення кількості покупців».

Надаючи спеціальні дані, Magnus спирається на базу з понад 10 мільйонів творів, що знаходяться в більш ніж 20-ти тисячах мистецьких закладів - від музеїв і галерей до аукціонних будинків. Ця інформація була зібрана і перевірена двома основними групами: незалежними пасіонаріями ( «людьми, яких я ніколи не зустрічав», сказав розробник) з усього світу і поруч проактивними галереями, що добровільно надали ціни (багато в чому тому, що «вони знали, що ми їх все одно отримаємо»).

Процес запуску бази даних Magnus не оминув без розбіжностей. Як повідомляє artnet News, до середини 2016 року додаток було видалено з магазину Apple після того, як інтернет-платформи Artsy і ArtFacts звинуватили Реша і його команду в тому, що вони без дозволу запозичили інформацію з їх ресурсів. Три німецьких галериста також заявили, що розробники програми виманили у них дані під хибними приводами.

магнус

Проте, Магнус Реш довів свою невинність і після того, як всі конфлікти були врегульовані, Apple повернула додаток в App Store в листопаді 2016 року. Тепер воно є для безкоштовного скачування для iOS і Android.

Реш відмовився надати більш детальну інформацію про участь Ді Капріо або розмір інвестицій в Magnus. Однак, за деякими даними, раунд фінансування серії, А в Силіконовій Долині призначений для вкладів в розмірі від 2 до 15 мільйонів доларів США.

У своїй заяві Ді Капріо пояснив фінансову та консультаційну підтримку компанії наступним чином: «Візуальне мистецтво - потужний інструмент поширення ідей, увічнення пам'яті та об'єднання людей навколо спільної мети. Я пишаюся тим, що співпрацюю з Magnus, оскільки додаток продовжує навчати людей звідусіль мистецтву навколо них ».

10.02.2018


Поделиться:
Комментарии
Имя *
Email *
Комментарий *