Ла Баф займеться автостоп-артом

Голлівудський актор і перформер Шайа Ла Баф готує новий проект разом зі своїми колегами-художниками. У ньому кожен охочий зможе довезти митців туди, куди забажає.

Під час подорожі Ла Баф, Люк Тернер і Настя Сьоде Рьонкьо щодня залишатимуть у Твіттері свої координати із хештегом #TAKEMEANYWHERE. Той, хто першим знайде художників, отримає право довезти їх у будь-яку географічну точку.

Перформанс «Take Me Anywhere» відбудеться за підтримки американського музею сучасного мистецтва Boulder і Фінського інституту в Лондоні в рамках фестивалю MediaLive. «Тут йдеться про відкритість перед людьми», – повідомляє Ніколь Діал-Кей (Nicole Dial-Kay), одна з ініціаторів проекту. – «Ми хочемо, щоб це був дуже природній процес, під час якого може статися що завгодно. Ми не створюватимемо жодних обмежень, адже з ними може не відбутися чогось насправді чудового».

Раніше ART UKRAINE вже писав про творчість арт-тріо Ла Бафа, Тернера та Сьоде Рьонкьо. У травні минулого року Шайа Ла Баф також зняв відео-арт для студентського проекту.

25.05.2016


Поделиться:
Комментарии
Имя *
Email *
Комментарий *