Книга Ольги Фреймут "навчить" виховувати дітей

6 березня в кінотеатрі «Оскар» Ольга Фреймут скликала прес-конференцію з нагоди виходу її першої дитячої книги. «Кажан Жан» - це перший пролісок мого власного видавництва Snowdrop», - розповіла телеведуча.

На презентації Оля поділилася історією написання «Кажана Жана». За словами Фреймут, сюжет вона придумала під час подорожі по Італії, а записала його прямо в айфоні по дорозі з Риму в Сорренто. «Ми Їхали з Володею поїздом в Сорренто на его день народження, і я тоді булу вагітна», - згадала Ольга.Першим книгу оцінив чоловік Ольги Фреймут Володимир Локотко і тепер він її ласкаво називає «казкарка». До речі, на підтримку «Кажана Жана» сім'я телеведучої вперше знялася у фотосесії в повному складі.

«Мене часто запитують, як виховувати дітей, а я відповідаю, що їх потрібно просто любити. «Кажан Жан» - моя перша «методичка» з виховання дітей і дорослих. Коли кажуть «неможна», це часто означає «Варто». Дитячі комплекси руйнують дорослих, їхні кар'єри та можливості. Кажан Жан та его сестри вчать, як вчасно схаменутися і встигнути дива собою», - розповідає про книгу Ольга.

08.03.2018


Поделиться:
Комментарии
Имя *
Email *
Комментарий *